Plány akcí

Plán kynologických akcí 2020

Pozor!
Aktualizovali jsme pro Vás záložku "Zkoušky loveckých psů z výkonu 2020" na základě změn, které proběhly ze stran pořadatelů (okresních mysliveckých spolků). U ostatních klubových zkoušek vás žádáme, abyste sledovali přímo www stránky chovatelských klubů, neboť k těmto změnám má přístup ČMKJ..

Připravili jsme pro vás přehled plánu zkoušek z loveckého výkonu psů pro rok 2020, které jsou pořádány pobočnými spolky ČMMJ.

Ve spolupráci s ČMKJ vám předkládáme také akce pořádané chovatelskými kluby ve spolupráci s pobočnými spolky. Naleznete zde jarní svody, CACT/CACIT akce a ostatní klubové zkoušky či soutěže. Kompletní plán akcí pro vás připravíme jako každoročně také do přílohy časopisu Myslivost č. 3/2020.

Přihlášky na jednotlivé kynologické akce zasílejte patřičnému pořadateli - pobočnému spolku či chovatelskému klubu dle propozic. Ty naleznete na každém webu jednotlivých pořadatelů včetně přihlášky.

Nezbývá nám než vám popřát co nejvíce hezkých kynologických zážitků v novém roce a současně mnoho úspěchů na zkouškách i při soutěžích.

Ikona
Jarní svody psů 2020
8. 1. 2020 6719× staženo

Ikona
Zkoušky a soutěže s ČMKJ
21. 1. 2020 7731× staženo
Jednotlivé soubory:
CACT soutěže OMS
CACT soutěže OMS
CACT zkoušky a soutěže kluby
CACT zkoušky a soutěže kluby
CACIT soutěže
CACIT soutěže

Kynologické

Předpisy